Forum: Anime a Manga Fanfiction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vše o manze anime a hlavně o fanfiction
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Nástrahy pouště

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Arlen
Raijuu
Raijuu
Arlen


Poeet p?íspivku : 1636
Registration date : 02. 09. 07

Nástrahy pouště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nástrahy pouště   Nástrahy pouště - Stránka 2 EmptyWed Sep 26, 2007 9:53 pm

to já taky ne....ale je žtežké ji najít,,
Návrat nahoru Goto down
http://www.arlen.blog.cz
Ino_15
Human
Human
Ino_15


Poeet p?íspivku : 177
Age : 31
Registration date : 22. 09. 07

Nástrahy pouště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nástrahy pouště   Nástrahy pouště - Stránka 2 EmptyThu Sep 27, 2007 5:35 pm

Arlen napsal:
to já taky ne....ale je žtežké ji najít,,
...hej viem...mam s tym bohate skusenosti
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 36
Registration date : 24. 07. 07

Nástrahy pouště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nástrahy pouště   Nástrahy pouště - Stránka 2 EmptyWed Oct 03, 2007 5:34 pm

Tak..... pokud budu hodne zla, tak mě to řekněte..Je jasné, že každý má svůj názor.. ano, někomu se moje povídka líbí, někomu ne. Ostatně, pojďme si rozebrat samotné její zařazení. Je to fan fiction. Fan asi vysvětlovat nemusím, že.. fiction znamená fikce, čiže něco, co není skutečně.. Takže třímetrový skarabeové jsou v pohodě... čímž pádem bychom také mohli polemizovat nad obrovskou žábou, hadem nebo vyvoláváním zvířat samotných v Narutovi.. že.
A Sára se jmenuje proto, protože se mi to jméno líbí... A hlavně, pochází z jiné země než Naruto...
A ty vlasy... co je na nich tak špatného? To bychom se mohli taky ptát, proč má kabuto jemně fialové až stříbrné a Kakashi taky...
A k tomu egyptu... líbií se mi starověký egypt, ale jedinjé co o něm tak vím je akorát to z filmů mumie a tak, což vlastně ani pravda není.:Very Happy
Takže pochopeno? Zapomnla jsem na něco? Kdyby ano, opravte mě, popřípadně řekněte co a jak a já to vysvětlím..Smile
Hlavně nezapomínejme, že je to FAN FIKCE!!!! Čiže je možné, že se tam objeví tříhlavá plovoucí slepice mluvící křováčtinou..:Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Nástrahy pouště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nástrahy pouště   Nástrahy pouště - Stránka 2 EmptyWed Oct 03, 2007 5:39 pm

Páni Shocked Tříhlavá slepice lol!
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 36
Registration date : 24. 07. 07

Nástrahy pouště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nástrahy pouště   Nástrahy pouště - Stránka 2 EmptyWed Oct 03, 2007 5:40 pm

Ale Way, nemám pravdu? Pokud se to někomu nelíbí, ať to tedy nečte... každý má jinej vkus... a mně se to líbí *narci narci*
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Nástrahy pouště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nástrahy pouště   Nástrahy pouště - Stránka 2 EmptyWed Oct 03, 2007 5:42 pm

Máš, však já souhlasím. Jenom mě dostala představa tříhlavě slepice Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 36
Registration date : 24. 07. 07

Nástrahy pouště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nástrahy pouště   Nástrahy pouště - Stránka 2 EmptyWed Oct 03, 2007 5:45 pm

Mně taky.. aspoň mi to snížilu hladinu adrenalinu v krvi, která se tam nahnala....Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nástrahy pouště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nástrahy pouště   Nástrahy pouště - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nástrahy pouště
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum: Anime a Manga Fanfiction :: Povídky :: Kapitolové-
Přejdi na: