Forum: Anime a Manga Fanfiction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vše o manze anime a hlavně o fanfiction
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora

Goto down 
+2
Vody
Arlen
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Next
AutorZpráva
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptyThu Mar 20, 2008 9:42 pm

zlá allasska ^_^
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 36
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptyFri Mar 21, 2008 7:44 am

JJ, už od přírody..Smile
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptyFri Mar 21, 2008 1:06 pm

Genetické pochody, bo je v tobě odvěké zlo samo Razz
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 36
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptySun Mar 23, 2008 2:47 am

Jo???? A na to jsi přišel jak???
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptySun Mar 23, 2008 3:25 am

Na co? To byla otázka ^_^ jsi si šlehla? A všechno pro sebe a mě nic nenecháš :,(
odvěký zlo mam z jedný mangy ^_^ alive se jmenuje
a genetický pochody mě napadly nějak Smile
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 36
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptySun Mar 23, 2008 1:02 pm

Nešlehla, já do jedný v noci dělala protokoly, tak jsem mimo.. navyše mi něco leze na oko, bolí to jak sviňa.. doufám, že nebudu mít zas zápal... já nechci aby mi vyškrabovali oko!!!!! *panicky běhá dokola*
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptySun Mar 23, 2008 2:46 pm

O_o cže?
mi jednou taky bolelo oko, že jsem ho nemohl mít ani otevřený ani zavřený to byla sranda Smile
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 36
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptySun Mar 23, 2008 3:35 pm

Já měla kdysi docela hnusnej zánět v očích... jsem každý den dojížděla na oční... a třikrát mě museli odsud něco vyškrabávat, se mi tam tvořili nějaký blány bo co... Very Happy Nic příjemného...
Ale zatím to bolí spíš jako kdyby mi někdo do toho oka vrazil... a nemůžu ho protáčet, to je na tom nejhorší, protože moje reakce skoro na všechno je protočení očima Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptySun Mar 23, 2008 3:47 pm

jak protáčet? proč nemůžeš?
no mě bolelo tak jako by mi do něj někdo furt píchal něčim... a prostě furt ať jsem ho měl zavřený, nebo otevřený Smile
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 36
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptySun Mar 23, 2008 4:54 pm

Protože když ho protočím tak mně přes něj projede hrozná bolest.. a bolí mě i mrkání....
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptySun Mar 23, 2008 5:19 pm

tak nemrkej Smile řekni si že jsi kakashi kterej zrovna používá sharingan Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 36
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptySun Mar 23, 2008 8:27 pm

Jako, ale že mě to oko skoro tak vypadá.. jenom zarudlý mám ten vnější koutek a dál nic..Very Happy Jsem tím pádem poloviční Kakashi se sharinganem na špatném oku? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptySun Mar 23, 2008 9:15 pm

to já nevim já to nevidim ^_^
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 36
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptySun Mar 23, 2008 11:48 pm

Hmm, chyba... Razz
Návrat nahoru Goto down
Arlen
Raijuu
Raijuu
Arlen


Poeet p?íspivku : 1636
Registration date : 02. 09. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptyMon Mar 24, 2008 1:19 am

Hej...něco podobného jsem měla na lyžáku...Razz měla jsem to bělmo zarudlé...bleh..připadala jsem si jak labaratorní myš...řekli mi,a le že ej to z větru nebo z únavy....
Návrat nahoru Goto down
http://www.arlen.blog.cz
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptyMon Mar 24, 2008 2:46 am

Allassa napsal:
Hmm, chyba... Razz

tedka si říkám... kdyby jsme uzřeli ty akatsuki na koledě... co by jsme tam jako měli mi dva co dělat spoolu Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 36
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptyMon Mar 24, 2008 8:35 am

Ty bys měl kocar a já košíček a šli bychom na velikonočního zajíčka... nebo na vejce.... nebo já nevím, možná někoho zabít...Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 36
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptyMon Mar 24, 2008 8:38 am

Arlen napsal:
Hej...něco podobného jsem měla na lyžáku...Razz měla jsem to bělmo zarudlé...bleh..připadala jsem si jak labaratorní myš...řekli mi,a le že ej to z větru nebo z únavy....

Jenomže já mám zarudlou jenom půlku oka.. a bolí.. ta půlka:D A druhý nechce být asi pozadu a taky půlka vnější začíná rudnout, ale nebolí.. no jo, já taky musím mít vždy všechno symetrické, to je hrůza..Very Happy jsem napůl laboratorní myš a napůl angorský králík beztak...Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptyMon Mar 24, 2008 4:44 pm

Allassa napsal:
Ty bys měl kocar a já košíček a šli bychom na velikonočního zajíčka... nebo na vejce.... nebo já nevím, možná někoho zabít...Very Happy

bych měl kočár... a v něm teorieticky dítě..... bych měl s allsassou dítě....eehééééé.......... eeehhhheee.... ^_^
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 36
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptyMon Mar 24, 2008 4:51 pm

Na to zapomeň, žádný dítě!!! A už vůbec ne se mnou... a kocar je takový to s čím se chodí mlůátit holky o velikonocích:D
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptyMon Mar 24, 2008 5:03 pm

nemáš ráda děti? :-p
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptyMon Mar 24, 2008 6:02 pm

Vody napsal:

bych měl kočár... a v něm teorieticky dítě..... bych měl s allsassou dítě....eehééééé.......... eeehhhheee.... ^_^
Evil or Very Mad No Vody, tak ty to táhneš s Allassou i Amarante? Laughing Tomu se říká bigamie, ne? Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptyMon Mar 24, 2008 8:20 pm

Jak jsi přišla na Amarante? O_o
Tady haníš moje dobré jméno :-o moje dobré jméno je vláčená bahnem :,(
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptyMon Mar 24, 2008 8:39 pm

Aha Very Happy A to o tom zkoušení míry přítulnosti bylo co? Very Happy
Buď rád, že jenom tvoje jméno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 EmptyMon Mar 24, 2008 8:43 pm

Cožee? Jaká míra přítulnosti? Co to meleš?? O__O Si nějak mě pleteš, ne? O_o
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora
Návrat nahoru 
Strana 6 z 43Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum: Anime a Manga Fanfiction :: Krajina Mrtvých :: Hřbitov-
Přejdi na: