Forum: Anime a Manga Fanfiction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vše o manze anime a hlavně o fanfiction
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Důležité: O webu

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Důležité: O webu Empty
PříspěvekPředmět: Důležité: O webu   Důležité: O webu EmptySat Jul 21, 2007 10:11 pm

Takže... Ráda bych znala váš názor, takže doufám, že někdo odpoví. On je provoz webu docela náročný na nervy, čas a hlavně na přesnost, kterou velice postrádám.
Chci říct, že by bylo pohodlnější "přesedlat" na nějaký redakční/publikační program (třeba Wordpress atd.). Jenže bych musela celý web smazat a pak ho znovu načíst Suspect
Samozřejmě by to mělo výhody i nevýhody. Například u služby Wordpress je možno změnit vzhledy, což by u normálního webu bylo dost náročné. Pak taky komentáře - pop-up okna jsou strašná...
Na druhou stranu jsem docela kopyto a nejspíš by to nějakou dobu trvalo.
Jenže nezáleží jen na mě. Už jsem to jednou navrhovala, ale zamítli jste to Sad
Krom toho by to pravděpodobně fungovalo ve všech prohlížečích. Nevím proč, ale nynější web v IE to vypadá přímo příšerně (tedy v tom IE co mám doma... 7? Myslím...)
Takže? Nějaké návrhy? Protesty? Výrazy souhlasu? Nápady? COKOLIV?
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
Taylor
Shukaku
Shukaku
Taylor


Poeet p?íspivku : 246
Registration date : 16. 07. 07

Důležité: O webu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité: O webu   Důležité: O webu EmptySat Jul 21, 2007 11:57 pm

Souhlasím s těmi okny na komentáře, to je děs.
Jinak tenhle vzhled se mi líbí víc, než ten, který jsi tenkrát navrhovala, takže jsem hlasovala proti. To jsem samozřejmě nevěděla, že tenhle je náročný na údržbu. Pokud máš něco, co by bylo kompaktnější (i za cenu toho, že to třeba nebude tak pěkné), tak jsem pro cheers
Jinak konstruktivních návrhů se ode mně bohužel nedočkáš, mně skoro dva měsíce trvalo, než jsem se naučila ovládat blog na lide.cz Suspect Takže já můžu jen tiše podporovat z povzdálí cheers
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Důležité: O webu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité: O webu   Důležité: O webu EmptySun Jul 22, 2007 9:31 am

Mě by to taky trvalo celé měsíce geek Já lide.cz moc nechápu Laughing

S tou náročnosti - je to spíš otravné než náročné.
Ale můžu s tím zase zkusit něco vyčarovat a uvidím, jak to bude vypadat Smile
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Důležité: O webu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité: O webu   Důležité: O webu EmptyMon Jul 23, 2007 10:09 am

Nejlepší by stejně bylo, kdyby se našel někdo, kdo tomu rozumí víc než já Neutral
Třeba ty komentáře - pop-up je strašný (na tom se shodneme), ale na to, jak jsem levá, jsem děsně náročná Razz Musí to být dokonalé a naprosto totálně jednoduché Laughing Například nikdy nespustím script, pokud si sám nevytvoří tabulku v MySql Laughing
Mno, každopádně se pokusím něco udělat s těma komentářema.... I když nevím co Suspect
A pokud bych se obtěžovala s tím wordpressem nebo jakýmkoliv jiným podobným systémem, vyjde to nastejno Sad
Z toho vyplívá..... že dokud mi s tím někdo nepomůže (resp. neudělá za mě Laughing), musíte se spokojit s tím co máte. Ty komentáře mě ale štvou... hmm....
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
Sponsored content





Důležité: O webu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité: O webu   Důležité: O webu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Důležité: O webu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum: Anime a Manga Fanfiction :: O Webu :: Plusy a mínusy-
Přejdi na: