Forum: Anime a Manga Fanfiction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vše o manze anime a hlavně o fanfiction
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 The Twelve Kingdoms

Goto down 
AutorZpráva
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

The Twelve Kingdoms Empty
PříspěvekPředmět: The Twelve Kingdoms   The Twelve Kingdoms EmptyFri Aug 03, 2007 11:19 am

The Twelve Kingdoms 02
The Twelve Kingdoms (十二国記, Jūni Kokuki), taky známé jako Yuuni Kokki nebo 12 Kokki, je Japonská fantazy série, kterou napsal Fuyumi Ono. Skládá se z 11 krátkých povídek, jako anime z 45 episod.

Youko Nakajima je úspěšná středoškolačka s podivným zlozvykem - snahou každému se zalíbit. Hlavně tedy svým velice striktním rodičům.
Jednoho dne se však před ní objeví podivný neznámý člověk Keiki a vezme ji, jejího kamaráda z dětství Asano-kuna a jeho přítelkyni Yuku do jiného světa.
Asano ani Yuka, narozdíl od Youky, nerozumí tamějšímu jazyku a co víc - vládce oné země je považuje za příčinu stávajícího úpadku země a snaží se je chytit a zabít.
Nakonec přesvědčí Yuku, aby se přidala na jeho stranu a své přátele zabila. Málem se jí to povede, ale je zastavena.
Asano spadne ze srázu a polomrtvou Youku najde polo zvíře Rakushun. Pomůže jí a společně s ní se vypraví do země En.
Tam se také Youko dozví o svém poslání stát se císařovnou země Kei. Youko však touží najít ztraceného kamaráda a jít domů.
Nakonec se však císařovnou stane, ale není šťastná. Příliš samostatní ministři odmítají uznat její autoritu.
Proto se Youko rozhodne poznat svou zemi a odejde k jednomu vzdělanému muži. Zaplete se do povstání a potká svého kamaráda - Asano-kuna. Ten však umře (dobře mu tak) a Youko zachrání vzbouřence a potrestá ty, kteří se zapletli do spiknutí proti ní.

Musím uznat, že tenhle příběh mě dostal, i když jsem byla zpočátku dost skeptická. Co mi však vadilo bylo občasné vybočení z děje. Každopádně - byla bych ráda, kdyby se mi původní novela dostala do rukou. Líbilo se mi, že to není žádný romantický příběh a docela reálně popisuje náhlý přechod do cizího prostředí.
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
 
The Twelve Kingdoms
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum: Anime a Manga Fanfiction :: Anime vs. Manga :: Ostatní-
Přejdi na: