Forum: Anime a Manga Fanfiction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vše o manze anime a hlavně o fanfiction
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Variante

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Taylor
Shukaku
Shukaku
Taylor


Poeet p?íspivku : 246
Registration date : 16. 07. 07

Variante Empty
PříspěvekPředmět: Variante   Variante EmptySat Aug 18, 2007 2:19 pm

Protože vidím, že už tu nejsem sama, kdo tuhle mangu zná, tak MUSÍM založit tohle fórum, protože Variante miluju cheers
Kdo nezná, tak je to o dívce, která má zmutovanou chiméří ruku, přijde o rodinu a je donucena, aby pracovala pro vládní organizaci jako vražedkyně chimér.
Musím říct, že je to opravdu brutální a ne kvůli tomu, že tam pořád stříká krev a vnitřnosti, ale celkově má dost hnusnou atmosféru. To se mi na ní právě líbí. V každé druhé manze vždycky holka, co se s něčím zaplete jako zabíječka čehokoliv, si najde nové přátele a zjistí, že to vlastně není tak zlé, tady je to naopak. Všichni se k ní chovají jako by byla věc a dávají jí jasně najevo, že až se jim nebude hodit, tak ji zabijou. Akorát hlavní hrdina to trochu kazí... ale zas nebudu tak zlá, abych holce nedopřála trochu radosti a on taky není až takový dobrák Twisted Evil
Taky je to jedna z asi pěti mang, kde mi nevadí hlavní hrdinka. Tahle sice taky občas brečí, jenže narozdíl od těch ostatních k tomu má důvod. A taky si nedělám iluze o tom, kdo přežije, upřímně myslím, že nikdo pale (Sudou-kuna mi bude trochu líto, možná Neutral )
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Variante Empty
PříspěvekPředmět: Re: Variante   Variante EmptySat Aug 18, 2007 6:52 pm

Souhlasím, Variante je skvělá manga (ale ze začátku mi to připomínalo Blood+). Byla by z toho dost brutální anime Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
Taylor
Shukaku
Shukaku
Taylor


Poeet p?íspivku : 246
Registration date : 16. 07. 07

Variante Empty
PříspěvekPředmět: Re: Variante   Variante EmptySat Aug 18, 2007 7:19 pm

Tyjo, ani nemluv... kdyby to byla anime, tak asi štěstím umřu flower
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Variante Empty
PříspěvekPředmět: Re: Variante   Variante EmptySat Aug 18, 2007 9:07 pm

Jo jo... Ale oni nikdy neudělají anime z těch nejlepších mang Mad
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
Sponsored content





Variante Empty
PříspěvekPředmět: Re: Variante   Variante Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Variante
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum: Anime a Manga Fanfiction :: Anime vs. Manga :: Ostatní-
Přejdi na: