Forum: Anime a Manga Fanfiction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vše o manze anime a hlavně o fanfiction
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Komi Arashi

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Amarante
Sokou
Sokou
Amarante


Poeet p?íspivku : 1020
Registration date : 26. 09. 07

Komi Arashi Empty
PříspěvekPředmět: Komi Arashi   Komi Arashi EmptySat Oct 06, 2007 11:22 pm

Práve som to dočítala. Všetky časti od Nástrahy poušte. Musím priznať, že v určitých častiach som sa tvárila asi takto "0.o lul wtf" potom som len prekvapene zaklipkala očami, hodila dokonalý diabolský úškrn a čítala ďalej. Niekedy som zas zatajila dych čítajúc, čo bude ďalej. Chcem poznamenať, že autorka vystihla povahu postáv, čo mnoho autorov fanfiction nedokáže. Ale aby to nebola len chvála, je tu konštruktívna kritika =D Mierim tým na určite pasáže a odseky, ktoré si síce autor počas písania nevšimne, ale keď to človek číta, bije to do očí. Tieto odseky sú typu "Spravila toto toto. Ešte pobalila tamto a tamto až za došla na to a to miesto." A to sa tiahlo niekoľko riadkov, čím mi to troška neznelo. Ale inak veľmi pekne napísané. Teším sa na pokračovanie. =) 5/5
Návrat nahoru Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz/
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 36
Registration date : 24. 07. 07

Komi Arashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komi Arashi   Komi Arashi EmptySun Oct 07, 2007 8:55 pm

Diky za kritiku, presne takato kritika mi sadne a cudujte sa svete, velmi potesi. Tej poslednej chybky, ze robila to a to a este to, som si vedoma...Ale ako si pisala, dozvioem sa to vacsinou az z toho, ked si to precitam tu. Doma to mozem citat milionkrat a nic Very Happy
Ale snazim sa s tym nieco robit... snazim..Smile Diky za kritiku..Smile
Návrat nahoru Goto down
Amarante
Sokou
Sokou
Amarante


Poeet p?íspivku : 1020
Registration date : 26. 09. 07

Komi Arashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komi Arashi   Komi Arashi EmptyMon Oct 08, 2007 4:46 pm

Za málo, a veľa šťastia v ďalších častiach =)
Návrat nahoru Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz/
Sponsored content





Komi Arashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komi Arashi   Komi Arashi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Komi Arashi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum: Anime a Manga Fanfiction :: Povídky :: Kapitolové-
Přejdi na: