Forum: Anime a Manga Fanfiction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vše o manze anime a hlavně o fanfiction
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jste diplomati ?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Sarde
Nekomata
Nekomata
Sarde


Poeet p?íspivku : 419
Age : 36
Registration date : 15. 12. 07

Jste diplomati ? Empty
PříspěvekPředmět: Jste diplomati ?   Jste diplomati ? EmptySat Jan 19, 2008 2:34 am

zastáváte názor přímého chování, či diplomatického a dlaších ? cat / např. při rozepři /
Návrat nahoru Goto down
Arlen
Raijuu
Raijuu
Arlen


Poeet p?íspivku : 1636
Registration date : 02. 09. 07

Jste diplomati ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste diplomati ?   Jste diplomati ? EmptySat Jan 19, 2008 1:22 pm

Nevím...opravdu...když jsem při hádce naštvaná diplomacie jde stranou, ale jenom u lidí, které dlouho znám jinak se prostě snažím toho člověka "setřít", aby dal pokoj,,,,
Návrat nahoru Goto down
http://www.arlen.blog.cz
Sarde
Nekomata
Nekomata
Sarde


Poeet p?íspivku : 419
Age : 36
Registration date : 15. 12. 07

Jste diplomati ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste diplomati ?   Jste diplomati ? EmptySat Jan 19, 2008 5:37 pm

Arlen napsal:
Nevím...opravdu...když jsem při hádce naštvaná diplomacie jde stranou, ale jenom u lidí, které dlouho znám jinak se prostě snažím toho člověka "setřít", aby dal pokoj,,,,

Já se snažím být klidná dokud to jde Smile u lidí , které neznám i které znám dlouho , ale někdy to prostě už nejde, a jak se říká pohár přeteče Smile
Ale když vylítnu, tak to je tedy hmmm Smile hustééééééééééé bounce

P.S : Dobrá nálada vážně nevyřeší všechny Vaše problémy, ale otráví tolik lidí, že stojí za to si ji udržet lol!

: Nevěř na zázraky , spoléhej na ně!!! cat : Moje moto Smile
Návrat nahoru Goto down
Arlen
Raijuu
Raijuu
Arlen


Poeet p?íspivku : 1636
Registration date : 02. 09. 07

Jste diplomati ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste diplomati ?   Jste diplomati ? EmptySat Jan 19, 2008 5:48 pm

Nenávidím, když někdo má přehnaně dobrou náladu..irituje mě to zválšť, když řešším nějaký prblém

: A plní se ti?
Návrat nahoru Goto down
http://www.arlen.blog.cz
Sarde
Nekomata
Nekomata
Sarde


Poeet p?íspivku : 419
Age : 36
Registration date : 15. 12. 07

Jste diplomati ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste diplomati ?   Jste diplomati ? EmptySun Jan 20, 2008 3:18 pm

Arlen napsal:
Nenávidím, když někdo má přehnaně dobrou náladu..irituje mě to zválšť, když řešším nějaký prblém

: A plní se ti?

jop , proto se se mnou lidé / když už se hádáú tak uplně moc sunny /
ty zázraky ? Smile hmm jo Smile jen někdy Smile lol!
si všímám moc věcí, když chodím po venku - musím přestat, sunny a moc velká fantazie je tež na obtíž Smile albino
Návrat nahoru Goto down
Arlen
Raijuu
Raijuu
Arlen


Poeet p?íspivku : 1636
Registration date : 02. 09. 07

Jste diplomati ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste diplomati ?   Jste diplomati ? EmptySun Jan 20, 2008 7:07 pm

nápodobně...už několikrát jsem sama sebe přistihla jak ¨přemýšlím o podstatě světa jak to že jsem na světě jak to, že jsem někde n anjěké planětě a žiju svůj život? ......
Návrat nahoru Goto down
http://www.arlen.blog.cz
Miku-Miku
Human
Human
Miku-Miku


Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 13. 01. 08

Jste diplomati ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste diplomati ?   Jste diplomati ? EmptyMon Jan 21, 2008 12:04 am

Ne, jsem diktátor. Chudáčci všichni, co se kolem mě vyskytují.
O takových věcech taky přemýšlím, jen se nejsem jistá, jestli to není způsobené pms. Razz
Návrat nahoru Goto down
Sarde
Nekomata
Nekomata
Sarde


Poeet p?íspivku : 419
Age : 36
Registration date : 15. 12. 07

Jste diplomati ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste diplomati ?   Jste diplomati ? EmptyMon Jan 21, 2008 2:15 am

Arlen napsal:
nápodobně...už několikrát jsem sama sebe přistihla jak ¨přemýšlím o podstatě světa jak to že jsem na světě jak to, že jsem někde n anjěké planětě a žiju svůj život? ......

tak moc do hloubky jak ty, sem to řešila nějak cca kolem 14- 17 než sem si řekla hmm dlabůůůů na tooooooo lol!
spiš jinak , hmm o budoucnosti ale ne moc vzdálene... ale o vesmíru a životě a smyslu všeho tež někdy , ale jen málo už Smile.... si vzpomínám jak mi bylo 15 a miřila jsem z čajovny dom s kámoškou a zničeho nic jsme se rozodly přelíst plot, který je u jedné školy po cestě / bylo léto / a tak sme si lehly na travu a vejraly na hvězdy a mlely samé naprosto nesmyslné debaty hmm o světě / asi 3 hodky / Very Happy dom sem došla tak nějak ve 2 ráno lol!
Návrat nahoru Goto down
Sarde
Nekomata
Nekomata
Sarde


Poeet p?íspivku : 419
Age : 36
Registration date : 15. 12. 07

Jste diplomati ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste diplomati ?   Jste diplomati ? EmptyMon Jan 21, 2008 2:18 am

Miku-Miku napsal:
Ne, jsem diktátor. Chudáčci všichni, co se kolem mě vyskytují.
O takových věcech taky přemýšlím, jen se nejsem jistá, jestli to není způsobené pms. Razz

nemá to mnoho smyslu často přemýšlet, zavaří se mozek lol!

Tak jednou 17 let . debata o tom proč nemůžeme prostrčit ruku skrz dřevo lol! asi 2-3 hodky lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jste diplomati ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste diplomati ?   Jste diplomati ? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jste diplomati ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jste notorici?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum: Anime a Manga Fanfiction :: O Fóru :: Třesky Plesky-
Přejdi na: