Forum: Anime a Manga Fanfiction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vše o manze anime a hlavně o fanfiction
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora

Goto down 
+2
Vody
Arlen
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 39 ... 43  Next
AutorZpráva
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 37
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyWed Jul 30, 2008 7:04 pm

Hmm, to by nebylo od věci, ale ne.. budď dostanu neočekávaný epileptický záchvat nebo na 75% mě sejme rakovina Very Happy Pokud se dožiju dejme tomu 50 let Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyWed Jul 30, 2008 8:28 pm

Tak, ale to je hrozně čupr, ne? Smile Stejně spadneš s výtahem ^^
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 37
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyThu Jul 31, 2008 1:04 pm

Ty jo,to se mě posledně málem stalo.. jsem jela ve výtahu v nemocnici v neděli a napadlo mě otevřít ty vnitřní dveře, esli jsou jako bezpečně zavřený.. no a oni se otevřeli... a já teda, že vystoupím, že už jsem na přízemí a málem jsem si rozbila držku, výah byl tak půl metru nad zemí Very Happy No jo, já a ty moje nápady..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyThu Jul 31, 2008 2:56 pm

Takže ty otevíráš dveře výtahu nějaký zadní bo co a ten výtah jede a ty chceš vystoupit a ty se divíš, že ten výtah jede.... bloncka ae nejsi... divný ^^
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 37
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyThu Jul 31, 2008 4:21 pm

Ten výtah nejel.. a ty dveře byli vnitřní... a bylo to čistě z vědeckého hlediska, zdali je ten výtah bezpečný.. nebyl Very Happy
Taky mi všichni kolem říkají, že jednou čistě z vědeckého hlediska na tuhle frázi umřu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyThu Jul 31, 2008 4:27 pm

takže ty otevíráš nějaký zavřený dveře, který se nemaj otevírat a pak se divíš, že tě to chce sejmout...hmmm Smile
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 37
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyThu Jul 31, 2008 5:46 pm

Asi tak nějak, no..... Smile
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyThu Jul 31, 2008 6:26 pm

No to se potom nediv, že ti jde pak o kejhák Smile já tuhle otevřel ty dveře jak je na nich blesk a něco jsem si tam hrál s těma páčkama a potom nešel v celým městě proud (: nevim esli to byla náhoda, bo jsem za to mohl já ^_^
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 37
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyThu Jul 31, 2008 7:23 pm

Jooo, Vodyyy, takhle si hrát s jističema, tytyty..Very Happy To mě se je daří vyhazovat ledatak omylem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyThu Jul 31, 2008 10:24 pm

Já byl malej ^_^
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 37
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyFri Aug 01, 2008 11:26 am

Áha.... to bude možná tím....
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyFri Aug 01, 2008 12:06 pm

Nejspíš jo ^^
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 37
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyFri Aug 01, 2008 2:39 pm

Njn, když je někdo šikovnej jako malej... mně se daří vyhazovat jističe doteď ..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyFri Aug 01, 2008 3:15 pm

Mi se daří vyhazovat zase tenisák někam do pryč ^^
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 37
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyFri Aug 01, 2008 3:18 pm

Já si s tenisákem nehraju, tak my za ně ušetříme Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyFri Aug 01, 2008 3:58 pm

Já ho vždy najdu, ale jaká je to někdy práce hledat ho v těch místech třeba pod skříní kde se zastavil i čas Smile
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 37
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyFri Aug 01, 2008 8:12 pm

Vy máte skříň, pod kterou se zastavil i čas???
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyFri Aug 01, 2008 9:19 pm

jo, ale jenom jednu
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 37
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyFri Aug 01, 2008 11:55 pm

Jůůůů... a jak se to projevuje?
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptySat Aug 02, 2008 5:31 am

No, prostě tam nejde čas no... spadne tam míček a já jak tam šaham tak je tam plno hrozných věcích... jak to popsat... byla jsi nikdy v zrcadlovým domě? ^^
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 37
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptySat Aug 02, 2008 10:34 am

Hmmmm, jo, byla. Ale museli mě vyvést:D
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptySun Aug 03, 2008 9:45 pm

já trefil sám Razz
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 37
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptySun Aug 03, 2008 10:37 pm

Njn.... já bych trefila taky, ale potřebovala bych na to víc času než jsem měla Very Happy Já totiž mám slabý orientační smysl...Smile ale vždy se pak dokážu najít, jenom to chvíli trvá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vody
Isonade
Isonade
Vody


Poeet p?íspivku : 990
Age : 37
Registration date : 15. 08. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptySun Aug 03, 2008 11:10 pm

já jsem tedka byl v brně a na nádraží jsem bloudil asi 20 minut jak fretka Smile jsem se tam furt vozil po těch jezdících schodech jak magor Smile
Návrat nahoru Goto down
Allassa
Nekomata
Nekomata
Allassa


Poeet p?íspivku : 632
Age : 37
Registration date : 24. 07. 07

Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 EmptyMon Aug 04, 2008 11:40 am

Hihi... jo, ono já se taky málem v Brně na naádraží ztratila jak jsem tam jela jednou sama..Very Happy
Ale Allýssek má dneska narozeninýýýýý Very Happy !!!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora   Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora - Stránka 36 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nostalgie aneb zlaté časy tohoto fora
Návrat nahoru 
Strana 36 z 43Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 39 ... 43  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum: Anime a Manga Fanfiction :: Krajina Mrtvých :: Hřbitov-
Přejdi na: