Forum: Anime a Manga Fanfiction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vše o manze anime a hlavně o fanfiction
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Recenze

Goto down 
+6
Ino
Kynoko-sama
verinka
Taylor
Yuiko-chan
Wayka
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ino
Shukaku
Shukaku
Ino


Poeet p?íspivku : 334
Age : 32
Registration date : 18. 07. 07

Recenze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze - Stránka 2 EmptyFri Sep 21, 2007 9:38 pm

jejda ale ja dnes jsem nějak mimo tak sem se rozhodlase držet dal od matky
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Recenze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze - Stránka 2 EmptySat Sep 22, 2007 9:43 am

Laughing Nejsi sama... Tam mělo být "jaký" Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
vandamil
Shukaku
Shukaku
vandamil


Poeet p?íspivku : 209
Age : 28
Registration date : 09. 10. 07

Recenze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze - Stránka 2 EmptySat Oct 20, 2007 8:12 pm

Gravitation som len videla na Animaxe ale páčilo sa mi to..... XD
Návrat nahoru Goto down
http://www.vandamil.blog.cz
Shinzui
Human
Human
Shinzui


Poeet p?íspivku : 4
Age : 33
Registration date : 26. 12. 07

Recenze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze - Stránka 2 EmptyWed Dec 26, 2007 3:00 pm

Gravitation bolo prvé shonen-ai anime, ktoré som videla...síce mi dosť prekážali tie uletené veci, ako keď sa Shuichi prezliekol za banán či za psa, ale...Yuki, ten mal čosi do seba, doteraz je jednou z mojich naj postáv z anime...

a ak môžem zareagujem na debatu o slashi cheers tiež sa hlásim k slashovým fanúšikom.... SS/SB, SB/RL to sú naj páriky I love you
Návrat nahoru Goto down
Sarde
Nekomata
Nekomata
Sarde


Poeet p?íspivku : 419
Age : 36
Registration date : 15. 12. 07

Recenze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze - Stránka 2 EmptyWed Dec 26, 2007 11:10 pm

Kdo si chce precist pokracovani povidky tak bezte sem http://tatsu.blog.cz/rubriky/zivot-myslenky-a-zlo mam beta readra/ studuje vsokou cestinu a rustinu/ tak tam nebudou gramaticke ani jine chyby ... vsem vesele Vanoce a Stastny novy rok Miriell Smile
Návrat nahoru Goto down
Miku-Miku
Human
Human
Miku-Miku


Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 13. 01. 08

Recenze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze - Stránka 2 EmptySun Jan 13, 2008 11:25 pm

Já jsem jsem se k první boys love dostala právě přes HP a to zrovna tou nejdrastičtější cestou....asi mě to nějak duševně poznamenalo, protože teď taky slušně ujíždím. A naši jsou v pohodě od té doby, co mi v pc našli dost ,,odvážné obrázky" a zvykli si na to.
Návrat nahoru Goto down
Miku-Miku
Human
Human
Miku-Miku


Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 13. 01. 08

Recenze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze - Stránka 2 EmptySun Jan 13, 2008 11:25 pm

A nejlepší postava je stejně K. ,,Big news!!!!" Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sarde
Nekomata
Nekomata
Sarde


Poeet p?íspivku : 419
Age : 36
Registration date : 15. 12. 07

Recenze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze - Stránka 2 EmptyMon Jan 14, 2008 12:32 am

Kynoko-sama napsal:
Taylor napsal:
Ještě když byli tak roztomilí, že? bounce
Teďka čtu znovu šestku HP a naši už z toho jsou na nervy, že se u toho pořád válím smíchy... jenže když Fred a George jsou taky dobrý materiál rendeer
To už bych teda asi radšejc zkousla pairing bratří Uchihů než Freda a George!!!! Fůůůůj!!!! Jak někdo může na něco takovýho vubec myslet. Jako jsem pro všechny druhy prasáren ale incest..........to fakticky ne!!!!! No Asi jsem na to ještě pořád málo zvrhlá....Sad(((( Musim si jít zpravit náladu nějakým pořádným bezincestnim yaoi!!!!!! Twisted Evil

heč heč mám přečtenej original 7 Wink ale dost mi toho umiklo z hlašek , ale vím děj to stačí lol!
Návrat nahoru Goto down
Sarde
Nekomata
Nekomata
Sarde


Poeet p?íspivku : 419
Age : 36
Registration date : 15. 12. 07

Recenze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze - Stránka 2 EmptyMon Jan 14, 2008 12:34 am

Miku-Miku napsal:
Já jsem jsem se k první boys love dostala právě přes HP a to zrovna tou nejdrastičtější cestou....asi mě to nějak duševně poznamenalo, protože teď taky slušně ujíždím. A naši jsou v pohodě od té doby, co mi v pc našli dost ,,odvážné obrázky" a zvykli si na to.

este za fotak neumí s kompem , mohl by se zdesit tez:twisted: i ja se nekdy zdesim bom lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Recenze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Recenze
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Recenze
» Recenze

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum: Anime a Manga Fanfiction :: Anime vs. Manga :: Gravitation-
Přejdi na: