Forum: Anime a Manga Fanfiction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vše o manze anime a hlavně o fanfiction
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Eyeshield 21

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyTue Dec 04, 2007 9:44 pm

Hmm... Proč vás neseznámit s mojí novou závislostí?

Chudák malý Sena - celý život byl šikanován. Jenže on už je takový - ustrašený a nesebevědomý, malý a křehký. Jen těžko si hledá nové přátele, ale náhoda mu pomůže - nebo nepomůže?
Když se jednou rozhodne utéct, všimne si ho ta nejhorší osoba na světě....

Já osobně (zastánce mangy), doporučuju mangu.... Ale anime je taky dobrá...
Pro koho je tato anime/manga?
Pro ty, co mají rádi srandu, co mají rádi zbraně (btw. je to o americkém fotbalu), co mají rádi hodně moc ďábelské postavy, které moc rády střílí do okolních lidí, nerespektují cizí názory a jsou geniální (aneb popis jedné z hlavních postav...)

Hm, to jsem toho řekla... Ale vážně moc doporučuju ^_^
LOL MAX.... (neřešit).... drunken
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
Tercza
Isonade
Isonade
Tercza


Poeet p?íspivku : 955
Registration date : 18. 08. 07

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyWed Dec 05, 2007 4:44 pm

výbuchy smíchu.. lol MAX.. ano to to nejvíc vystihuje
tohle je prostě strašně úžasné.. X-D zase výbuch..
mozna to dopisu pak, tedka mam zachvat..
Návrat nahoru Goto down
http://www.tercza.blog.cz
Ino
Shukaku
Shukaku
Ino


Poeet p?íspivku : 334
Age : 32
Registration date : 18. 07. 07

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyTue Jan 01, 2008 2:59 pm

Eyeshield 21 je fak husty. Ti kteří to neznají a nechtějí to poznat jsou hlupáci.
Návrat nahoru Goto down
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyWed Feb 06, 2008 12:15 pm

Se přidám k nepočetným fanouškům E21 tady v Česku XD Jsme takový ohrožený druh Smile)
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyWed Feb 06, 2008 3:18 pm

Jo, to je fakt.... A přitom je to geniální.... Tak geniální, že to odbouralo moji nenávist k Americe Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyWed Feb 06, 2008 8:45 pm

Jo, je geniální, samozřejmě velkým dílem díky Hirumovi Smile)
Btw, koukala jsem se na tvoji stránku, Projekt Shin se povedl XD Jsem tam nechala koment(samozřejmě nešikovně dvakrát).
Jinak co říkáte na vývoj mangy? Opravdu by mě zajímalo, s čím autor ještě příjde, přišlo mi, že všechny mega nápady vyčerpal na Shinryuuji a Ojou, nějak mu u Hakushuu dochází pára. Samozřejmě, to s Hirumou bylo šokující, ale teď se to dostává do takové podivné situace, kdy si neumím představit, jaký další zvrat by mohl v zápase přijít.
A koukáte se na rawy? Teď je taková velká mezera mezi osubovanými díly a posledním vyšlým. Dnes čekám na 139-ku. Jinak pokud by to někomu pomohlo, udělala jsem anglický suby k dílům 121-125, ke stažení tady http://lost-island.wz.cz/E21subs.htm , ostatně jsem to taky psala na tvé stránce. Poslala jsem to i na deimonhigh.com, správce říkal, že by to snad mohl dát do videa a uploadnout, tak uvidíme.
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyWed Feb 06, 2008 9:17 pm

Jasně, je to ten nejzajímavější charakter ze všech postav, které znám....

Jó, tak to by mě zajímalo taky. Nemůžu to moc posoudit (lépe se mi na věci dívá s odstupem, ne takhle, když čekám od kapitoly na kapitolu Very Happy )
Pokud v tom zápase ještě někomu něco zlomí, tak se budu smát, fakt že jo.
Taky si nedokážu představit, co bude dál Very Happy Nečekám, že Deimon prohrajou (to by v podstatě znamenalo konec mangy), takže se buď Hakushuu vzdají nebo ještě s něčím přijdou.....
Na rawy nekoukám, nic z toho nemám, když tomu prdlajs rozumím. Tak jsem se na to přestala dívat, mezi tím vyšly nové díly s titulkama a já zapomněla, kde jsem skončila Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyWed Feb 06, 2008 11:03 pm

Jop, za celých 12 let sledování anime je to moje první absolutně nej postava. Ještě jsem nenatrefila na nikoho tak dokonalého Smile
Jop, chápu co myslíš, jak je ta manga roztahaná po týdnech, tak člověk nemám moc ucelený dojmy. Až zkončí zápas s Hakushuu, tak to musím projet znovu.
No, já bych se asi na rawy nekoukala, pokud bych už neměla dopředu přečtenou mangu, abych věděla přibližně what's a go, i když relativně rozumím, tak ještě zdaleka ne všemu... zvlášť když tam začne někdo víst přemoudřelý řeči.
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyThu Feb 07, 2008 5:41 pm

I když Sakuragi ze Slam Dunk je taky dobrá postava..... Ale Hiruma je nej Very Happy
Jop. Jediné, čeho jsem si tam zatím všimla, že kreslíř změnil způsob kresby Mamori Very Happy Si pročítám staré díly a když vyšla nová kapitola, tak jsem ji nemohla skoro poznat Very Happy
To je fakt. Ale na anime se dá dívat, i když tomu nerozumíš, i když to není ono. Číst mangu, které nerozumíš, je na nic Very Happy
To mi připomíná, že se na anime musím dokoukat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyThu Feb 07, 2008 6:05 pm

Ke Slam Dunku jsem se ještě bohužel nedostala, ale mám to v plánu. Holt, člověk si ta sportovní anime musí pěkně roztáhnout a vychutnat, zas tolik jich není. Jen mě trochu mrzí, že se na sportovní anime v čr dívá tak nehorázně málo lidí, tak si nemám moc s kým sdělovat dojmy. Njn, když si většina myslí, že to je o ničem... A já nikomu nic vnucovat nebudu. I když na Eyeshielda nebo Prince jsem dostala pár lidí, a opravdu jsem nic nevnucovala Very Happy
No jako teď se koukám na Akagiho, je to o Mahjongu, a ten hlavní hrdina je fakt správnej šílenec, a taky génius. S Hirumou by si rozuměli, i když Hiruma je divočejší. Jen taková škoda, že ta grafika je naprosto šílená. Jako já jsem si myslela, že Hiruma se daleko odklání od standartu, co se týče vzhledu, ale Akagi... no, zatím jsem se dostala do fáze, kdy ten vzhled zkousnu, uvidíme dál.
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyThu Feb 07, 2008 6:54 pm

Já anime neviděla, ale četla jsem mangu (já mám všeobecně radši mangu než anime...) Přičemž ty sportovní naprosto miluju Very Happy I když jsem četla zatím jenom tři (ES21, PoT a Slam Dunk). Zkoušela jsem číst i Kapitána Tsubasu, ale ten styl kreslení je.... ehm....
Agakiho neznám.... Ale nejspíš si to přečtu Very Happy Ona většina sportovních mang je pořád on-going, a to se mi nechce číst, protože pak zapomenu, o čem to bylo Very Happy (moje oblíbená výmluva, ještě se mi to nestalo Very Happy ).
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyThu Feb 07, 2008 7:17 pm

No, ono ty dlouhý asi ano, dokonce i PoT, i když se to zdálo jako že ukončený, tak to furt pokračuje, a kdo ví jak dlouho to potrvá, než projdou ta semifinále, a dostanou se do finále. Ale to už beru tak nějak jako extra, přecijen to hlavní je v těch 178 dílech. Jinak já jsem viděla E21, PoT, Hajime no Ippo, Hikaru no Go - ty jsou prostě klasika, a jsou pefrektní, Overdrive - docela slušné, i když je to kratší, kus Kapitána Tsubasy, ale moc mě to nechytlo..., otestovala jsem Buzzer Beater, a byla to opravdu bída. No a teď jsem u Akagiho. Ten je dobrej, ale je tam toho mahjongu opravdu dost, a já jsem to v životě nehrála, takže se dočista ztrácím, ale i tak je to dobrý, zvlášť kvůli Akagimu. Jen ta otřesná grafika... Plus ještě mám v plánu Initial D, Wild Striker, Major a Slam Dunk. Kromě E21 jsem mangu u ničeho nečetla, já jsem spíš typ na anime. Ale když mě něco chytne, plus to není dokončený, to je vražedná kombinace, to se pak dám i na mangu.
No, jednoznačně sportovní jsou moje nej. A E21 mezi nimi patří do topu. Včera měl vyjít 139. díl a kde nic tu nic... tak čekám a zabavuju se Akagim. Dokonce jsem se snažila trochu pochytit mahjong, ale zatím to moc nejde XD
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyThu Feb 07, 2008 7:48 pm

No jo, PoT je děsně dlouhý, tak dlouhý, že anime ani sledovat nehodlám... (až tak mě to zase nechytlo). Hajime no Ippo jsem neviděla ani nečetla, ovšem Hikaru no Go jo Very Happy To byla skvělá manga study Overdrive četla kamarádka, ale nijak zvlášť to nevychvalovala. Nejlepší sportovní manga byl určitě Slam Dunk (tam jsem se dost smála, a taky, kde jinde jezdí lidi ve spánku na kole...). A taky ES21.... je to sice dlouhý, ale ve srovnání s takovým Narutem, Bleachem nebo One Piece je to furt ještě krátká jednorázovka Very Happy Dokonce jsem kvůli ES21 koukala na NFL...
Mimochodem.... Zbožňuju tu část, jak je tam Hiruma malý Very Happy
A Akagakiho jsem si taky už stáhla Very Happy Já jsem mahjong párkrát hrála na PC... Zajímavá hra Very Happy Ale ta grafika je taková.... mno hranatá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyThu Feb 07, 2008 8:01 pm

Tak já do Prince byla úplný blázen. Jako prvních dvacet dílu ještě klídek, a pak jsem zjistila, že jsem se s těma postavama tak sžila, a že mě to šíleně baví. Tedy v případě Prince to byly spíš díly mimo zápasy, co mě nejvíc braly. Zápasy byly taky fajn, ale někdy byly až moc zdlouhavý. Jinak mi těch 178 dílů(plus ty další) vůbec nepřišlo jako moc, spíš pak málo, když jsem se tak nerada loučila s těmi postavami, na které jsem si tak zvykla. Pak jsm začala koukat na Bleach, a stěží jsem dokoukala jednu příběhovou linii...(kolem 60 dílů) A asi to už dál dokoukávat nebudu.
Hajime no Ippo se považuje za klasiku mezi sportovními. Je to fajn věc, musím říct.
No, Overdrive je takový trochu zvláštní. Ono to má jen 26 dílů, a převážná většina z nich je jeden jediný závod. Často se tam pouští do retrospektiv, nějakých vnitřníh úvah a dialogů. Ale zároveň tam jsou i komediální prvky, ale ty jsou spíš mimo zápas, když je situace uvolněnější, nemíchají to(tedy až na jednu naprosto dokonalou vsuvku, kdy během napínavého momentu je střih, a půlka dílu je jedna fakt dost zábavná scénka Smile). A musím říct, že poslední dva díly mě fakt pobavily.
A co, jaké je NFL? Já teda na žádnej reálnej sport nekoukám, ale třeba normální hraný filmy o tom mě taky baví. Vidělas Náhradníky, s Keanu Reevesem? Taky o amefuto, pěkný film.
No, já se musím ten mahjong taky naučit, ale mám takové pochybnosti o tom, jestli ten co hrají tam a ten na netu je stejnej... Jinak, hranatá grafika Very Happy To je fakt hodně mírně řečeno Very Happy No, zase to dokazuje, že pokud anime stojí za to, člověk si zvykne opravdu na jakoukoliv podobu.
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyThu Feb 07, 2008 8:42 pm

Já PoT brala spíše s klidem. nebylo to tak, že bych u toho seděla s okousanýma nehtama a čekala, co se stane. I když ty postavy jsou taky dost dobré (Ryoma je skvělý spratek Very Happy Hlavně to jeho "Mada mada dane" je dokonalé Very Happy ). Možná se někdy podívám i na anime...
A Bleach mě nikdy moc nebral, to se klidně přiznám.
Tak Hajime no Ippo i ten Overdrive si ještě přečtu/se podívám Very Happy
NFL je skvělé Very Happy Teda aspoň mě to bavilo, lidi kolem mě si mysleli, že jsem se zbláznila Very Happy Náhradníky jsem neviděla, já viděla akorát tak Trestnou lavici Very Happy
Mahjong jsem vždycky tu nejlehčí úroveň zvládla Very Happy Jinak k tomu Agaki - kolik má anime episod?
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyThu Feb 07, 2008 10:40 pm

No, PoT nebyl o tom napětí, jako třeba Hikaru, to bylo napínavější, ale já jsem si vyloženě zamilovala ty postavy, a u těch dílů mimo zápasy jsem se fakt hrozně bavila(nevím, nakolik to byly fillery, který nebyly v manze, ale opravdu jsem padala smíchy Very Happy) Ano, Ryoma jeho Mada mada dane je legendární Very Happy Ale nejradší jsem měla Kaida Kaoru Smile
No, Bleach jsem začala po Princi, a pár dílů jsem se divila, co to je za blbost, pak mě to na nějaké díly chytlo, a pak to zas bylo o tom samým, tak jsem dokoukala dokonce ten jeden příběh, a dala pauzu na neurčito.
Hmm, že bych se na NFL mrkla taky? Já jen jsem se o to nikdy nezajímala, tak ani nevím kdy a kde to mám šanci uvidět.
Náhradníci jsou fajn, můžeš někdy zkusit Wink
Akagi má 26. Já jsem teď v půlce. Zkusím ještě předtím než budu pokračovat, trochu přečíst podrobnějc ta pravidla...
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyFri Feb 08, 2008 4:25 pm

Hikaru no Go bylo kouzelné, akorát mi ten konec u mangy přišel trochu divný...
Jižiš, ono toho Kaida Kaoru mají rádi snad všichni kromě mě o_O On mi nevadil to té doby, než jsem se probudila se stejným účesem, jako má on T_T Jsem měla vždycky radši Momoshira Very Happy
Já Bleach čtu doteď Very Happy Už jak Naruta - spíš ze zvyku než ze zájmu Very Happy
Tento rok NFL už skončilo ^_^ Příšstí rok si musím vychytat, jestli nějaká kabelovka nabízí americké programy, protože na Galaxii Sport vysílali jenom jeden zápas týdně T_T Mohlo vy se hrát i nějaký světový pohár Very Happy
Zkusím Very Happy
Nevím teda, jestli má mahjong.... Já myslela, že to je jenom o tom sbírání stejných kamenů na stejné úrovni Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyFri Feb 08, 2008 5:06 pm

No, nevím, jak končí manga, ale anime mi přišlo ukončený dobře. I když čekala jsem teda, že se Dai objěví ještě(jmenoval se tak, že? Very Happy). Ale fakt to bylo moc dobrý. Když zmizel, a Hikaru byl z toho zoufalý, tak mě ty jeho emoce fakt vzaly.
Fakt? Já netušila, že Kaida maj rádi všichni... já myslela, že to jen já. A že si vůbec pamatuješ jeho účes, vždyť skoro pořád nosil bandanu XD Momoshiro byl fajn, ale nebyl pro mě tak zajímavý.
Joo, tak snad to někdy taky vychytám a podívám se... no, určitě na to ale během tý doby zapomenu... Ale na satelitu je docela dost sportovních kanálů, musím to prozkoumat, jestli na nějakým něco nebude.
No, ono je prej víc druhů mahjongu... ten co je v Akagim je prý japonský modern, Riichi. Jediný, co jsem z toho pochytila, že se tam furt vykřikují nějaký riichi, ron, kon, či tak podobně, zrovna u toho "riichi" tam přihazují jako poplatek 1000-bodovou tyčinku. Hrajou totiž jakoby o body, které zastupují takové bílé tyčinky s červenými puntíky... No, tady máš vysvětlení s pohledu naprostýho idiota, co to naprosto nechápe Very Happy A když jsem prolítla stručná pravdila, tak tam bylo, že prej tenhle Riichi se liší od ostatních mahjongu třeba tím, že tam je Dora, což jsem moc nepochopila, co je, ale je to něco významnýho Very Happy No, teď chci pokračovat v Akagim, ale předtím chci najít nějaká pořádná pravdila, polopaticky vysvětlená, abych aspoň byla trochu víc in.
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyFri Feb 08, 2008 5:43 pm

Nebylo to Sai? Very Happy Ale to jeho zmizení.... to byl doják jak mraky.... V dobrém slova smyslu Smile
Mno jo Very Happy Kamarádka ho má taky ráda Very Happy Btw. V manze to nemá na hlavě pořád Very Happy Ovšem nejlepší jen stejně Fuji a ten jeho škleb Very Happy Very Happy Very Happy
No jo... my máme omezený výběr programů, což mě dost deprimuje =/ Stejně nechápu, proč to ti *magoři* hrají v zimě... (viděla jsem zápas, kde hráli v -4°C a nemohli chytat míč, protože měli zmrzlé ruce Very Happy )
Fakt? Heh... To potěší, ještě si ta pravidla budu muset najít taky Very Happy Ale třeba budu mít štěstí a pochopím to rovnou z anime (takové štěstí mít nebudu.... mám dlouhé vedení....). Mám štěstí, že dokážu sledovat věci, které jdou absolutně mimo mě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyFri Feb 08, 2008 9:02 pm

Jo, máš recht, byl to Sai(já věděla, že to končí na ai Very Happy). Jo, vím jak to myslíš... bylo to hodně dojemné, ale pozitivně. Některý věci, co se zvrtávaj v drama, spíš člověka znechutěj, než dojmou k slzám.
No jako já Kaida viděla bez bandany, ale ne moc často. Mě přišly jeho vlasy takový normální, nic, co by si člověk pamatoval.
No, já nemám kabelovku, takže možná i k těm kanálům, co máš ty nebudu mít přístup. Ale holt si najdu nějaký mezinárodní třeba. Snad mezi těmi tisícovkami kanálů, co máme, nějaký normální budou. Ale jako s tou zimou, to mě dostalo Very Happy Chudáci... a to v Eyeshieldu je zdá se furt pěkný počasí, i když jsou během podzimního turnaje.
No, sehnala jsem si docela slušná pravidla v češtině, teď si je čtu, tak uvidíme. Z tý hry člověk teda něco pochytit mohl, ale ne moc, dokonce tam trochu i vysvětlovali, ale bylo to narychlo, a málo názorně XD
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptyFri Feb 08, 2008 9:53 pm

Je fakt, že se jim to zmizení docela povedlo Smile Jindy je člověku z takových věcí spíš na zvracení, jak to přesladí Very Happy
Tak jasně... normálně by si je člověk nezapamatoval. Ale je šok vzbudit se, přijít poloslepá do koupelny a pak se zděsit, kdo tam na to zrcadlo nalepil ten plakát Very Happy
A já snad kabelovku mám? Very Happy My navíc nemáme ani ten settopbox či jak se tak krabička jmenuje Very Happy Jinak s tou zimou - a co teprve ti diváci! Dvě hodiny tam sedět.... brrr.... Mě z toho byla zima jenom jsem se na to dívala Very Happy
Hele... přece by je nenechali mrznout Very Happy Kromě toho, v zimě některé lidi napadaj úchylárny Very Happy Navíc, když hráli s Bando Spiders, tak zrovna moc hezky nebylo Very Happy
Takže když to nepochopím, vím, kam se obrátit Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptySat Feb 09, 2008 6:14 pm

No jo, máš recht, když hráli s Bando, tak bylo dost hnusně. Ale to bylo vyloženě kvůli tomu, aby se Musashi a Koutarou mohli blýsknout svými kicking skills Very Happy Mimochodem, co říkáš na Koutarou a jeho sumaato daze! Very Happy já ho naprosto žeru, zvlášť po tom, co jsem si přečetla mangu a podívala se na ty díly znovu, ten je tak roztomile pitomej Very Happy A ty jeho reakce na Akabu s jeho kytarou. Prej "kytara s tím nemá co dělat!!!" Very Happy
A teď mi nedošlo, co jsi myslela těmi úchylnými nápady v zimě XD
Jo, teď už jsem se obeznámila s obecnými pravidly a dostávám se do nějakých spešl, a to už je celkem hustý... to si nezapamatuju, ale tak prolítnu to, uvidíme, jestli mi to pomůže.
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptySat Feb 09, 2008 8:14 pm

To je sice fakt, ale to nic nemění na tom, že bylo hnusně Very Happy Já bych v takovým počasí nikam nešla Very Happy Nicméně, ta Koutarova hláška je skvělá Very Happy on celý je takový roztomile dětinský Very Happy Zvlášť jak se hádá s Akabou, to vždycky nemá chybu Very Happy Very Happy
Néé? Když je velká zima, tak by měli být lidé co nejblíže u sebe, aby se zahřáli Very Happy Very Happy
Heh... Já kdybych si přečetla pravidla, tak bych to musela začít hrát Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptySat Feb 09, 2008 8:46 pm

To jo, Koutarou je prostě miloučkej. Docela se mi líbí vzhledově Kakei a Akaba, ale Koutarou je takovej fajnovej svým způsobem. Jsem nemohla z toho, jak kopl tu plechovku, a ono tam ještě něco zbylo Very Happy Jinak Kakei+Mizumachi a Akaba+Koutarou je docela podobnej pár. Blbec plus celkem vážnej cool týpek XD ale Mizumachiho moc nemusím, ani nevím proč. Je sice taky takovej baka, ale nějakej takovej namyšlenej, podceňuje soupeře. Kdežto Koutarou je sice blbej, ale takovej přímej, příjde, narovinu a vážně řekne "Já jsem nej" a vyzve toho protivníka jako rovný s rovným.
Achaa, to mi nějak nedošlo... jsem přemýšlela moc v souvislosti s amefuto Very Happy
Jo, však já si ho chci zahrát... jen hledám nějaký způsob. Jedna hra se mi zatím nechce rozjet, druhou zatím nekapíruju ovládání, je to nějaký divný, a ostatní jsou nějaký pitomý triviální solitaire mahjongy, což není vůbec ono...
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 EmptySat Feb 09, 2008 11:01 pm

Jop, další z vydařených postav Very Happy Zbožňuje tenhle typ postav Very Happy (můj výběr: buď génius nebo blbec, nejlépe dohromady Very Happy ). Jinak Mizumachi mi taky nesedl Very Happy (asi je na mě málo blbec...)
Já většinou nepřemýšlím v souvislostech... A pak mě napadají různé věci Very Happy
Jo mno... Chce to najít dobrou hru Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
Sponsored content





Eyeshield 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Eyeshield 21
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum: Anime a Manga Fanfiction :: Anime vs. Manga :: Ostatní-
Přejdi na: