Forum: Anime a Manga Fanfiction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vše o manze anime a hlavně o fanfiction
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Eyeshield 21

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptySun Feb 10, 2008 1:08 am

Jop. Já zas v poslední době ujíždím na týpky se zábleskem šílenosti, a nejlíp v kombinaci s genialitou XD Asi poznamenání Hirumou, a teď i Akagim Smile)
Ale z Eyeshieldu můj druhý největší oblíbenec je Shin. Si říkám, že kdyby nebylo Hirumy, tak je to můj nej Very Happy Jako nebýt jeho určitejch zvláštností, a taky nešvarů, tak je totálně obyč "megasilný protivník", ale takhle je totálně k sežrání, v některých momentech je naprosto roztomilý, až by se na něj člověk nejradši vrhl Very Happy Třeba tady https://www.youtube.com/watch?v=BJOQiVx8OKc&feature=related
Jeho zacházení s elektronikou je prostě bobma, a jak poznává lidi poze podle svalstva XD A to jeho neustálý cvičení všude možně a na všem možným(viz roh umělé býčí hlavy nad nějakým obchodem Very Happy), no prostě totálně super týpek Smile
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptySun Feb 10, 2008 11:19 am

Takoví jsou nejlepší :DS těma vážnýma bývá nuda, pokud si z nich někdo momentálně nedělá srandu....
Jo, Shin je fajný Very Happy I když mi někdy přijde trochu děsivý Very Happy Takový malý extrém... Trochu jako Tetsuma s vlastní vůli Very Happy
Na druhou stranu.... Mám radši jiné postavy... Třeba Juumonjiho, což mi dodnes vrtá hlavou, protože to je více méně vedlejší postava Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptySun Feb 10, 2008 1:53 pm

Mně vůbec nepříjde děsivý, jako jo, někdy když tak šíleně zvážní a hází pohledy na Senu, je takovej hrozivej, ale většinou mi to spíš příjde vtipný XD Jak tam totálně zdemoluje Senu, a pak si stoupne nad něj(ještě lepší proti slunci), aby se zdál co největší, a ještě provede to svoje oblíbené gesto s rukou Very Happy No já z něj nemůžu. Jsem našla jednu bezvadnou stránku, úplně jsem se káce smíchy, když jsem to četla, ten člověk, co to psal, byl fakt dobrej, škoda, že už v tom nepokračuje( http://shin-up.livejournal.com/ )
Jinak Juumonji je fajn. Jako Huh Huh San kyoudai jsou sami o sobě perfektní, a Juumonji je z nich takovej nejzajímavější a nejsympatičtější, není divu, že se ti zamlouvá Smile)
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptySun Feb 10, 2008 2:29 pm

No jo a navíc se tváří pořád stejně Very Happy Shin tomu dává vždycky takový legrační nádech.... to je fakt, do se nedá popřít Very Happy
lol! Dobrá stránka, škoda, že je toho tam tak málo Very Happy OMG Very Happy Very Happy Very Happy
Kvůli těm tří vždycky nemůžu z toho, když mi někdo na ICQ napíše: huh? To mě vždycky zabíjí Very Happy
... a ještě byl dobrý ten američan, co všechny ty japonské rituály pochopil špatně Very Happy Nebo ještě Taki, to je Idiot s velkým I Very Happy (jeden kluk ze školy se směje úplně stejně jako on...)
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyMon Feb 11, 2008 12:20 am

Jo, ani nevíš, jak jsem se chlamala třeba tomu jeho pochodu pro laptop, jak tam porazil všechny malé klony Shiny, které na něj povolal Hiruma z podsvětí Very Happy
Jo, tak to mě na icq nikdo huh nepíše XD Huh huh bros jsou fakt perfektní, jsem našla na youtube sestříhaný jejich výstupy https://www.youtube.com/watch?v=iBr7sXX5hAI Ještě jsem našla Hirumovy YA-HA a Takiho A-ha-ha.
Jo, ten američan, který poradil svým kamarádům ohledně těch tetování... z toho jsem měla takový výtlem, že jsem padala... Prej big and useful, a místo toho to byl SHIT Very Happy A ten druhej byl místo little and useful PISS Very Happy No já jim stejně říkám "big shit and little shit" Very Happy To zní líp XD
Jako Taki je taky dobrej, fakt znáš někoho, kdo se směje jako on? Very Happy to snad není možný, aby někdo v reálu vypustil ze sebe A-ha-ha! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyMon Feb 11, 2008 10:19 am

To bylo dobré Very Happy Very Happy Jak tohle mohlo někoho napadnout, to nevím Very Happy
lol! Tak to je dokonalý Very Happy Jak je to sestříhaný, tak je to ještě směšnější, než normálně Very Happy
Jo... Dobrá rada nad zlato Very Happy Dobré bylo i to, jak se Panther věšel za žebřík hlavou dolů, protože mu to ten kluk blbě vysvětlil Very Happy
Fakt že jo. Bylo to teda na florbale. Tento podivný zvuk vyluzoval vždycky, když dal gól Very Happy Nejhorší na tom bylo, že to znělo skoro přesně jako Taky i co se hlasu týče Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyTue Feb 12, 2008 2:41 am

Jo, bylo to super, i když já po nějaký tý minutě už to pomalu nemohla vydržet Very Happy
No jako to byla ta jejich dogéza Very Happy Mě dostalo, kdyby takhle měli prosit v Japonsku o odpuštění nebo o nějakou velkou laskavost, tak si to můžou dovolit jen atleti Very Happy
Tak to chci slyšet Very Happy Jako vydat ze sebe A-ha-ha na veřejnosti... to je fakt síla XD
Jinak si tak všímám, že tu na foru maj hodně tématických smailů z Eyeshieldu, jako třeba farao Taiyou Sphinx, nebo Ojou king, tenhle je trochu jak Koutarou geek XD Prostě se tváří tak pitomě Very Happy Tenhle je zas až na přílišnou veselost typickej Gaou lol! Ještě teda tenhle afro může zobrazit toho idiota coache, jak byl rivalem toho od Nasa Aliens. No a dokonce i butaboros se našel pig Dobrý, ne? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyTue Feb 12, 2008 5:21 pm

Very Happy Někdy A-ha-ha zkusím nahrát, což bude dost těžké, protože to bývá nečekaně Very Happy Very Happy
LOOOL Tak to mě nenapadlo Very Happy Very Happy Dobrý postřeh Very Happy Very Happy Zapomněla jsi na alien což by mohli být Nasa Aliens Very Happy
Very Happy Teď se na ty smailíky nemůžu dívat Very Happy vždycky musím přemýšlet, kdo by kdo ještě mohl být Very Happy Very Happy
rendeer Hashiratani Deers
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyTue Feb 12, 2008 8:27 pm

To jooo, to by bylo super, zaslechnou opravdické A-ha-ha Very Happy Škoda že tam němáš taky nějaký huh huh bros... Nebo můžeš přemluvit dvě kámošky a dát dohromady Huh huh sisters Very Happy
No vidaaa, to mě nenapadlo... jsem koukala furt na toho jelena, a vůbec si nevzpomněla na Hashiratani deers... A Nasa Aliens je taky bezvadnej Very Happy Ale úplně mě bere ten usměvavej Gaou. Kdyby měl jinačí vlasy tak bych ho spíš dala jako Ootawaru Very Happy Jo, taky jsem se dlouho dívala, kdo by který z nich mohl být... už mě žádný nenapadá. Škoda, že tam není nějaký monkey. Jsou tam sice ďáblíci, ale na Hirumu moc neseděj...
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyTue Feb 12, 2008 10:21 pm

Taky si říkám Very Happy Ale to by mě dodělalo úplně Very Happy To jejich Huh? Huuh? Huuuh? je nepřekonatelné Very Happy Heh, dobré na tom je, že mám dvě kamarádky (jednu z nich jsem dostala na ES21 Very Happy Druhou dostanu taky, možná Very Happy ).
Já jsem si jejich název musela najít Very Happy Říkala jsem si: "Jelen tam taky někde byl, ne?"
Jó, sfetovanej Gaou... Myslím, že by vypadal přesně takhle lol!
Podle kódu je monkey tohle: monkey Mě to přijde spíš jako kokos Very Happy
Kdybychom to nebraly vzhledově... tak Hiruma by mohl být Twisted Evil a Komusubi zase silent
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyWed Feb 13, 2008 12:19 am

Je, tak to musíte dat Huh Huh, a ještě to nezapomeň nahrát Very Happy Já nemám na blízku nikoho, kdo by se do toho se mnou dal. Teda jednoho člověka do Eyeshieldu znám osobně, ale to je tak asi vše.
zfetovaný Gaou Very Happy tak to mě dostalo. se jdu podělit o ty smailíky na svoje forum Eyeshieldu na OL XD
Ale bylo by fakt dobrý, kdyby někdo udělal pravou sadu eyeshieldskejch smailů. Jako ten Kakashi, co tam je dole Smile))
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyWed Feb 13, 2008 10:36 am

Very Happy To nevím, jestli vyjde Very Happy Very Happy Když jsem to včera psala kamarádce, tak si myslela, že jsem se zbláznila Very Happy Já znám osobně asi dva lidi, co se zajímaj o mangu, takže... Very Happy Nemám zrovna na výběr Very Happy
Ale on tak vážně vypadá Very Happy Jo? A mají tam stejné smailíky? Very Happy
Taky mě to napadlo. Dokonce jsem zkoušela hledat, jestli něco takového je Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyWed Feb 13, 2008 12:03 pm

No víš, ani se jí nedivím Very Happy Kdyby mi někdo napsal, abych se stala jednou z Huh Huh bros(nebo teda sisters XD), tak bych taky nechápala(i když bych určitě byla ve skrytu duše na větvi Very Happy). No jako já jsem byla na několika conech a srazech, takže osobně znám víc lidí, ale nevidím je moc často no Smile) Jinak mezi kamarády skoro nikoho do anime nemám.
Ne, nemaj tam tyhle smaily, ale to je jedno, já jsem je tam postla odsud. Jsem se ještě podivovala, že takové neznámé tady anime jako E21, má v ČR 3 fora Very Happy Sice teda 2 z toho jsem založila já, ale tak to už je vedlejší XD Pokud chceš, můžeš se přijít mrknout http://forum.otakuland.cz/index.php?showtopic=1682&st=160 a http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&forum_ID=64908&auth= Je tam toho teda už dost, takže celý to pročítat asi nemá moc cenu XD Ale poslední dobou, jak už člověk nemá na co dalšího koukat nebo číst, tak už to nějak poupadalo.
Asi nic nenašla co? Já jsem projížděla různý stránky s obrázky a věcmi od E21, moc toho teda není no...
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyWed Feb 13, 2008 3:55 pm

Very Happy Mno já bych asi taky byla první v šoku Very Happy Ale tak... Pak mi napsala, že si zamlouvá Huuh? Very Happy
Já na žádném No Osobně bych i šla, ale o všem se dozvím pozdě Very Happy Nebo je to příliš daleko.... Takže osobně mám zatím čest znát jenom dva lidi, kteří znají anime a mangu Very Happy
8há Very Happy Tak to jo Very Happy Jinak - čím víc tím líp Very Happy Se tam podívám Smile Aspoň budu mít co dělat Very Happy Já si fóra pročítám ráda Very Happy
Nenašla, no.... Kdybych uměla pracovat s grafikou, tak je udělám i sama Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyWed Feb 13, 2008 11:39 pm

Hmm, tak to už máš ze dvou třetin zařízený Very Happy Takže ještě zlákat nějakého nic netušícího človíčka na třetí, a bude to XD Jak to budete mít, Huh? Huh? Huuuuuh? Nebo Huh? Huuh? Huuuuh? Very Happy Musíte zkusit všechny možnosti, a máte podle čeho, když si někdo dal práci a sestříhal tu spoustu různejch verzí XD
No, to je škoda, žes nebyla, jsou fakt super. A hlavně člověk postupně pozná dost super lidí.
No, tak ti přeju pěkný počteníčko Very Happy
Joo, kdybych věděla, jak na to, tak to taky zkusím... jako tak nějak zacházet s gimpem umím, ale netuším, jak bych vytvořila smaily XD No, uvidíme, třeba dám nějakej pokus.
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyThu Feb 14, 2008 1:31 pm

Jo mno, ale koho sehnat, aby si nemyslel, že jsme utekly z ústavu? Very Happy Ovšem o možnostech jsem ještě nepřemýšlela Very Happy
Věřím, ale já jsem na tohle smolař Very Happy
Skvělý počteníčku Very Happy To vážně ano Very Happy Ten váš rozhovor je vážně dobrý Very Happy Hlavně to s tou podloženou sviní, nebo jak to bylo Very Happy
Já neumím s grafickými programy vůbec Very Happy Jsem na to dost levá... (ostatně jako na všechno ostatní Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyThu Feb 14, 2008 5:43 pm

Joo, no tak myslím, že kdo neviděl E21 si o vás vždycky pomyslí, že jste zralý na ústav Very Happy
Jo, tak ty už jsi to četla? Smile)) Docela jsme tam zabředli do diskuze, až se pak i lidi, co náhodou viděli E21 moc nemohli přidat XD To by fakt museli přečíst celý to forum Very Happy Teď už to tam začíná docela upadat.
No, já s nimi něco dám dohromady, ale nic extrémně high leveled XD
Jinak btw, dneska jsem se konečně měla možnost mrknout na 139. raw Eyeshieldu. Čekala jsem na něj už od minulé středy, ale nebyl. Nakonec jsem ho sehnala od jiný skupiny, než obvykle... teď včera by už měl bejt 140. a já jsem furt na 139.... No, každopádně člověk dostal jako obvykle velkou dávku pozitivní energie. Byl to zrovna díl, kdy Monta předvede to svoje Devil Back Fire.
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyThu Feb 14, 2008 9:37 pm

Mno to je asi fakt Very Happy
Jo Very Happy I když třeba se to tam zasej rozjede Wink A pročíst by si to klidně mohli Very Happy Docela zajímavej rozhovor Very Happy
No aspoň něco Very Happy Já většinou nic XD
Jo? Já bych se na rawy nekoukám (štve mě, že nic nerozumím Very Happy). Ale možná se podívám... Aspoň mi to zvedne náladu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
youichi_no_onna
Human
Human
youichi_no_onna


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 02. 08

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyThu Feb 14, 2008 11:27 pm

Možná. Kdybys měla chuť se na nějakém z nich přidat, neváhej.
Nj, já bych řekla, že když si předtím přečteš příslušnou kapitolku mangy, tak to pomůže.
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko
Wayka


Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 EmptyFri Feb 15, 2008 7:50 pm

Jasně ^_^
To je fakt.... To zkusím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://wayka.ic.cz
Sponsored content





Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eyeshield 21   Eyeshield 21 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Eyeshield 21
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum: Anime a Manga Fanfiction :: Anime vs. Manga :: Ostatní-
Přejdi na: